Punkt konsultacyjny dotyczący nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na okres programowania 2023-2027

W ramach przygotowywania LSR na nowy okres programowania na lata 2023-2027 swoją działalność rozpoczyna Punkt konsultacyjny, który mieści się w biurze Stowarzyszenia Hrubieszowskiego „Lepsze Jutro” Lokalna Grupa Działania.

Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji społecznych oraz instytucji publicznych z obszaru gmin: Dołhobyczów, Hrubieszów, Mircze, Uchanie, Trzeszczany, Werbkowice oraz miasta Hrubieszów.

Punkt konsultacyjny będzie czynny we wtorki i środy w godzinach od 13:00 do 15:30.

Istnieje również możliwość odbycia konsultacji online z pracownikiem biura, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. Microsoft Teams, profil FB).

Swoje opinie można zgłaszać także za pośrednictwem badania ankietowego ANKIETA

Ankietę wypełnić można również w formie papierowej w biurze Stowarzyszenia oraz telefonicznie dzwoniąc pod numer 84 696 20 77.

Konsultacje stacjonarne i zdalne zapewnią udział lokalnej społeczności z obszaru LGD „Lepsze Jutro” na każdym etapie przygotowywania strategii na lata 2023-2027.

Przeprowadzenie konsultacji pozwoli nie tylko na wnoszenie uwag i pomysłów, ale również na uzyskanie opinii aktywnych mieszkańców jakie projekty powinny być realizowane, jakie grupy wspierane, jaki potencjał regionu może być szczególnie wykorzystywany.

Aby umówić się na konsultacje należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z biurem LGD:

tel: 84 696 20 77

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Punkt konsultacyjny będzie funkcjonował do 31 stycznia 2023 r.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach poddziałania Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.