Zarząd Stowarzyszenia Hrubieszowskiego „Lepsze Jutro” Lokalna Grupa Działania w związku z koniecznością wprowadzenia zmian w LSR uruchamia proces konsultacji społecznych.

Zmiany dotyczą:
- zwiększenia budżetu na działania 19.3,
- zwiększenia wskaźnika produktu i budżetu dla przedsięwzięcia 1.1.1. Liczba zrealizowanych projektów współpracy międzyregionalnej: zwiększenie wskaźnika wynika z możliwości zwiększenia budżetu na w/w przedsięwzięcie (tabela. 5.5 oraz załącznik nr. 3 Plan Działania)
- aktualizacja kwot wynikająca z proponowanych zmian
- doprecyzowania daty „2022 r.” zgodnie z Wytyczną Nr 5/3/2017 – w zakresie  monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (LSR, zał. 2. Procedury dokonywania ewaluacji i monitoringu).


Zgodnie z procedurą aktualizacji LSR i zachowaniem partycypacyjnych metod uwagi, propozycje zmian można składać poprzez:
- ankietę dotyczącą zmian w LSR w nieprzekraczalnym terminie do 26.10.2020 r.,
- punkt konsultacyjny:
• zgłoszenie propozycji, spostrzeżeń i opinii dotyczących zmian w LSR w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem korespondencji „Zmiana LSR” w terminie do 26.10.2020 r.,
• zgłoszenie telefoniczne propozycji, spostrzeżeń i opinii dotyczących zmian w LSR w godzinach  pracy biura od 7.30 do 15.30 w terminie do dnia 26 października 2020 r. (tel. 84 696 20 77).


Lokalna Strategia Rozwoju Stowarzyszenie Hrubieszowskiego „Lepsze Jutro” Lokalna Grupa Działania (propozycje zmian zaznaczono kolorem czerwonym)

Odsłon artykułów:
164517 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

 

Ta strona używa plików cookie. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej