Funkcjonowanie biura Stowarzyszenia Hrubieszowskiego „Lepsze Jutro” Lokalna Grupa Działania zostaje dostosowane do aktualnej sytuacji i objęte nowymi procedurami przyjmowania interesantów.


Do odwołania, w BIURZE LGD przebywać może w tym samym czasie 1 osoba (nie licząc pracowników). 
Pracownicy biura świadczą bezpłatne usługi doradcze. Mając na uwadze obecną sytuację spowodowaną COVID-19, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i minimalizację ryzyka zakażenia, w przypadku korzystania z doradztwa świadczonego osobiście przez pracowników biura, w tym w okresie naboru wniosków, zaleca się wcześniejsze telefoniczne umówienie daty i godziny wizyty w Biurze LGD pod numerem telefonu 84 696 20 77.

Doradztwo świadczone jest również telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy biura LGD od tj. od 7:30 do 15:30 od poniedziałku do piątku.

W dalszym ciągu prosimy o ograniczenie wizyt w biurze LGD jedynie do spraw pilnych, które nie mogą być zrealizowane telefonicznie, pocztą elektroniczną lub tradycyjną.
Prosimy kontaktować się telefonicznie 84 696 20 77 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zwracamy się o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, w tym w szczególności zachowania odległości między osobami, obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk.

Odsłon artykułów:
196402 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

 

Ta strona używa plików cookie. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej